info@english4you.com.pl zapisy@english4you.com.pl english4you

NIE EKSPERYMENTUJ! - POSTAW NA DOŚWIADCZENIE!

Kurs kompleksowo przygotowujący do matury na poziomie podstawowym.
Kurs kompleksowo przygotowujący do matury na poziomie rozszerzonym.
Kurs przygotowujący do matury na poziomie podst. lub rozsz. dla uczniów klas drugich liceów i techników.
Kurs kompleksowo przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.
Kursy dla młodzieży licealnej.
Kursy dla dorosłych.
Kursy dla dorosłych "Grupa Przyjaciół"
Kursy dla firm.
Tłumaczenia.

Kurs kompleksowo przygotowujący do matury na poziomie podstawowym (1 raz w tygodniu po 100 minut) i na poziomie rozszerzonym (1 lub 2 razy w tygodniu po 100min) - prowadzony przez doświadczonych egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi

Celem zajęć jest dokładne powtórzenie i przećwiczenie zagadnień gramatycznych, omówienie tych słabo znanych, utrwalenie słownictwa oraz ćwiczenie i rozwijanie wszystkich sprawności językowych (słuchanie, pisanie, czytanie, mówienie) na obu poziomach.
W trakcie kursu, uczniowie są zaznajamiani z obowiązującymi strategiami egzaminacyjnymi, rozwiązują autentyczne testy maturalne z lat ubiegłych, co z pewnością ułatwia przygotowanie się do matury i daje pewność siebie. Zajęcia prowadzone są w profesjonalnej, partnerskiej atmosferze.


Kurs przygotowujący do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym dla uczniów klas drugich liceów i techników.
Wcześniejsze rozpoczęcie przygotowań do matury gwarantuje jeszcze lepsze wyniki na egzaminie. Dzięki spokojniejszemu tempu pracy i możliwości dłuższego zatrzymania się nad kwestiami sprawiającymi problemy, możesz mieć pewność, że nic Cię nie zaskoczy.

Kurs kompleksowo przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty (1 raz w tygodniu po 100 minut lub 2 razy w tygodniu po 100min) - prowadzony przez doświadczonych egzaminatorów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi

Kursy dla młodzieży licealnej (wszystkie poziomy) - 2 razy w tygodniu po 2 godziny (2x100min) lub 2 razy w tygodniu po 1 godzinie (2x50min)
Przygotowany z myślą o młodzieży potrzebującej bardziej indywidualnego podejścia uwzględniającego jej potrzeby szkolne.

Kursy dla dorosłych

Wyjeżdżasz za granicę do pracy lub na urlop? Potrzebujesz języka obcego zawodowo i towarzysko? Mamy coś specjalnie dla Ciebie

Kurs dla dorosłych rozpoczynających naukę - 2 razy w tygodniu po 2 godziny (2x100min)
Jeśli zaczniesz w październiku, to w Nowy Rok będziesz już umiał prowadzić proste rozmowy z obcokrajowcem w języku obcym (tzn. Ty go zrozumiesz i on Ciebie:)), a na wakacje będziesz potrafił swobodnie poruszać się za granicą i dawać sobie radę w podstawowych sytuacjach życia codziennego. Na naszych zajęciach szybko przestaniesz bać się mówić w języku obcym, a nauka będzie zabawą, nie drogą przez mękę. Partnerska atmosfera pomoże Ci się "otworzyć". Nasi uczniowie sprzed paru lat już swobodnie porozumiewają się w języku obcym!

Kurs dla dorosłych kontynuujących naukę - 2 razy w tygodniu po 2 godziny (2x100min)
Jeśli masz już pewne podstawy i posługujesz się już językiem obcym, nie stój w miejscu bo się cofasz. Nauczymy Cię biegłości i swobody w komunikowaniu się, tak że zapomnisz co to znaczy tzw. "blokada." Rozszerzymy Twoją praktyczną znajomość słownictwa i struktur gramatycznych.

Kurs dla Dorosłych "Grupa Przyjaciół"
Zbierz grupę przynajmniej 4 osób, a utworzymy dla Ciebie grupę odpowiadającą Waszym potrzebom i poziomowi w dogodnych terminach.

Kursy dla firm - oferta przygotowywana indywidualnie po analizie potrzeb i specyfiki działalności firmy.

Tłumaczenia

Język angielski, język niemiecki Wykonujemy tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne. Stawki są ustalane indywidualnie z klientem.